Tanıtım Filmine Gala

Hisarcık ilçesinin fethindeki içsel liderlik ve alana gelen içsel ayrıntıların da verildiği, “1280’den günümüze Hisarcık”adlı tanıtım filminin galasının yapıldığı Belediye Düğün Töreni Salonu kine kin doldu.

64 dk devam eden tanıtım filminde kazanın tarihi ile ilgili anlatım yapan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Beynelmilel İlişkiler Uygulama ve Denetim Orta Müdürü Profesyonel. Dr. Mustafa Güler, gala gecesinde yaptığı konuşmasında, gençlerin gerçekleştirdiği belgesel film yardımıyla Hisarcık ilçesinin Ülkemiz tarihinde ilk kez dijital literatüre geçeceğini ifade etti.

Güler,”İlçemizin öncelikle Türkiye’de daha daha sonra yeryüzünde tanıtımı açısından dev tek hamle. Hisarcık Tanıtım Filminin hazırlanmasında Belediye Başkanımızın ve Fotoğraf Serra Organizasyonun destekleri tek sürü kocaman. Bu filme bende biyolojik bağlamda başka bir deyişle tarihi geçiş mananında tek dayanak verdim. Tanıtım filminin kazanın belediye açısından web ortamında tanıtımı açısından belki Türkiye’de ilk 10’a girecek umarım. Kocaman kazaları, mühim turizm merkezlerini söylemiyorum. Bundan daha sonra internette tıkladığınızda Hisarcık ile ilgili dolu dolu biyolojik bağlamda, etraf, turizm mananında ve en ehemmiyetlisi geleceğin petrolü olarak görülen bor’un buradan çıktığının dünyaya duyurusu mananında biz de varız diyoruz. Bu işin resmi tarafının mahaline getirildiğini gösteriyor.”dedi.

Daha daha sonra laf meydan Belediye Başkanı Fatih Gayretkeş, Hisarcık Tanıtım Filminin kazanın tanıtımı açısından kocaman önem talep ettiğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir